17 лютого 2016 р.

Даруймо доброту


 Картинки по запросу день спонтанного прояву доброти

17 лютого у світі святкують День спонтанного прояву доброти.

День спонтанного прояву доброти  – одна з нещодавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. Воно має загальносвітове значення, його святкують незалежно від громадянства, національності і релігійних переконань.
Цього дня, закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх. Причому не просто добрим, а добрим безмежно й безкорисливо, до божевілля.
При цьому людина не має очікувати вдячності за свою доброту та чекати нагороди. Хороші справи самі по собі мають приносити вам задоволення, саме такою є справжня доброта.
День спонтанного прояву доброти – це ще один привід сказати «люблю» своїм близьким, безкорисливо допомогти незнайомим людям. Якщо ви ще думаєте, що саме доброго зробити, ось вам кілька підказок. Відвезіть свої іграшки в дитячий будинок. Поступіться комусь чергою. Надішліть своїм батькам листівку зі словами любові. Допоможіть волонтерам фінансовою або іншою пожертвою для бійців, які захищають нашу країну на сході.  Підтримайте родину загиблого на фронті воїна. Подаруйте цукерку водію громадського транспорту. Зробіть добру справу – і ви побачите, як легко подарувати гарний настрій тим, хто нас оточує. 

Немає коментарів:

Дописати коментар